Algemeen PaaskerkPaaskerk020 - 641 51 68
koster@paaskerk-amstelveen.nl
Aktie VrijheidsbriefIneke van Gelderen-Roosgelderenroos@hotmail.com
Cantor-organistLeo Kramerlfkramer@ziggo.nl
06-25098537
Cantorij / Coörd. RijdienstCily Koekkoek-Ouwerkerkgert.cilykoekkoek@casema.nl
020-6436966
Commissie van ontvangstMimi Emmelotmimi.emmelot@hotmail.com
020-6471255
DiaconieChris Aalbersbergdiaconie@paaskerk-amstelveen.nl
GebedsgroepFreja Slotfreja.koelbloed@gmail.com
Gespreksgroep van DammeIna Beers-Muitinabeers@ziggo.nl
020-6450277
JongerendienstRianne Clerc-de Grootjongeren@paaskerk-amstelveen.nl
Kerkelijk BureauAnkie HarteZie Kerkelijk Bureau
KerkrentmeesterHans van Leeuwenhansvanleeuwen123@ziggo.nl
020-64156240
KindercrècheKarin Waringawaringa@casema.nl
KinderkerkDorien Keuskinderkerk@paaskerk-amstelveen.nl
KosterStoffel Bootkoster@paaskerk-amstelveen.nl
KosteresJacqueline Meijkoster@paaskerk-amstelveen.nl
Kring PoëzieEls van Geelemvangeel@hetnet.nl
020-6471098
Liturgieblad /
Orde van Dienst
Carla Verwoerd
Hans Wesdorp
liturgie@paaskerk-amstelveen.nl
06-23363170
MiddenhofgroepJanny Saathofjsaathof@hetnet.nl
020-6416967
OppasdienstMarieke Terlouwa.terlouw@casema.nl
OuderenpastorTrudy Joosse-Ridderouderenpastor@pga-b.nl
JeugdwerkerNienke van der Heidennienke@pga-b.nl
06-37227676
Predikantds. Werner Pietersedspieterse@paaskerk-amstelveen.nl
06-41508135
Predikante a.i.ds. Bara van Peltbaravanpelt@planet.nl
Presentabonnementen@pga-b.nl
Redactie / kopij PresentWilleke Koops
present@paaskerk-amstelveen.nl
RommelmarktJan van Schaiklanajan@kpnmail.nl
0297-582408
RouwgroepYvonne Licht-van Halemyvonnevanhalem54@hotmail.com
06-22989614
Samen aan tafel / buurttafelYvonne Licht-van Halembuurttafel@paaskerk-amstelveen.nl
06-22989614
ScribaKees Elfferichscriba@paaskerk-amstelveen.nl
Voorzitter kerkenraadElly Merckelvoorzitter@paaskerk-amstelveen.nl
WebmasterHenk Velten
Bart van Stal
webmaster@paaskerk-amstelveen.nl
WereldwinkelSiska Stronkhorst-Plantingastronkh@kabelfoon.nl
0297-582092
WijkkasHans van Leeuwenwijkkas@paaskerk-amstelveen.nl

De engel zei tegen Maria: Wees niet bang, Maria, God heeft je zijn gunst geschonken. Luister, je zult zwanger worden en een zoon baren, en je moet hem Jezus noemen.

Lc 1:26-38

Wilt u met ons kennismaken? U bent altijd welkom bij een van de vele activiteiten in de gemeente

Of maak een afspraak.