NaamContact-gegevens
Cantorij / Coörd. RijdienstCily Koekoek-Ouwerkerkgert.cilykoekoek@casema.nl
020-6436966
Cantor-organistLeo Kramerlfkramer@ziggo.nl
020-6411869
Commissie van ontvangstMimi Emmelotmimi.emmelot@hotmail.com
020-6471255
DiaconieChris Aalbersbergdiaconie@paaskerk-amstelveen.nl
GebedsgroepFreja Slotfreja.koelbloed@gmail.com
Gespreksgroep van DammeIna Beers-Muitinabeers@ziggo.nl.nl
0206450277
GespreksleiderMiep Habingm.habing@planet.nl
JongerendienstAnko Verburgjongeren@paaskerk-amstelveen.nl
Kerkelijk BureauAnkie HarteZie Kerkelijk Bureau
KerkrentmeesterBert Slotbert@bsbslot.nl
06-53380708
KindercrècheKarin Waringawaringa@casema.nl
KinderkerkWilly Iedema - van der Breggenkinderkerk@paaskerk-amstelveen.nl
KosterStoffel Bootkoster@paaskerk-amstelveen.nl
KosteresJaqueline Meijkoster@paaskerk-amstelveen.nl
LiteratuurkringEls van Geelemvangeel@hetnet.nl
020-6471098
Liturgieblad /
Orde van Dienst
Carla Verwoerd
Hans Wesdorp
liturgie@paaskerk-amstelveen.nl
020-6475648
MiddenhofgroepJanny Saathofjsaathof@hetnet.nl
020-6416967
PJR-jeugdraadNienke van der Heidennienke@pga-b.nl
Predikantds. Gert Jan de Bruindsdebruin@paaskerk-amstelveen.nl
020-6450616
Predikantds. Werner Pietersedspieterse@paaskerk-amstelveen.nl
020-8221444
Predikanteds. Marianne Bogaarddsbogaard@paaskerk-amstelveen.nl
020-4416036
Presentabonnementen@pga-b.nl
Redactie / kopij PresentWilleke Koops
Janet Parlevliet
present@paaskerk-amstelveen.nl
RommelmarktJan van Schaiklanajan@kpnmail.nl
0297-582408
RouwgroepYvonne Licht-van Halemyvonnevanhalem54@hotmail.com
Samen aan tafel / buurttafelJaqueline Meijbuurttafel@paaskerk-amstelveen.nl
06-48750078
ScribaBrigitte van Stal-Nourisscriba@paaskerk-amstelveen.nl
020-4457868
Voorzitter kerkenraadElly Merckelvoorzitter@paaskerk-amstelveen.nl
VrijheidsbriefIneke van Gelderengelderenroos@hotmail.com
WebsiteHenk Veltenwebmaster@paaskerk-amstelveen.nl
WereldwinkelSiska Stronkhorst-Plantingastronkh@kabelfoon.nl
0297-582092
WijkkasJan Willem Meijwijkkas@paaskerk-amstelveen.nl

Petrus schreef: Vergeld geen kwaad met kwaad. Streef voortdurend vrede na.

1 Pe 3:8-12

Wilt u met ons kennismaken? U bent altijd welkom bij een van de vele activiteiten in de gemeente

Of maak een afspraak.