Dit jaar zal voor de vijfde keer het kerstdiner georganiseerd worden in het benedenhuis van de Paaskerk en wel op tweede kerstdag (dinsdag 26 december). Er zullen naar verwachting weer ca 50 personen deelnemen aan het diner.

We hebben op twee fronten hulp nodig bij dit diner:

Hulp bij het vervoer van een groot aantal van de deelnemers naar de Paaskerk.

U bent dan actief van 14.30 – 15.00 uur en van 20.30 – 21.00 uur;

Hulp bij diverse taken van 15.00 – 21.00 uur (mag ook voor een deel van de tijd).

Geef per e-mail aan Yvonne Licht ( yvonnevanhalem54@hotmail.com ) of aan Els van der Wal ( els16vanderwal@hotmail.com ) aan op welke manier u wilt helpen om dit kerstdiner weer tot een succes te maken voor een grote groep mensen uit onze gemeente.

Alvast hartelijk dank!

Petrus schreef: Vergeld geen kwaad met kwaad. Streef voortdurend vrede na.

1 Pe 3:8-12

Wilt u met ons kennismaken? U bent altijd welkom bij een van de vele activiteiten in de gemeente

Of maak een afspraak.