De kerkenraad is het bestuur van een lokale protestantse kerkelijke gemeente. De kerkenraad van de Protestantse Wijkgemeente Paaskerk Amstelveen bestaat uit ouderlingen, diakenen, predikanten, en kerkrentmeesters.

Meer weten over de kerkenraad van de Paaskerk?
Stuur dan een e-mail naar scriba@paaskerk-amstelveen.nl

Voorgangers
ds. Marianne Bogaarddsbogaard@paaskerk-amstelveen.nl
ds. Gert Jan de Bruindsdebruin@paakerk-amstelveen.nl
ds. Werner Pietersedspieterse@paaskerk-amstelveen.nl
Voorzitter
Elly Merckelvoorzitter@paaskerk-amstelveen.nl
Scriba
Brigitte van Stal-Nourisscriba@paaskerk-amstelveen.nl

Petrus schreef: Vergeld geen kwaad met kwaad. Streef voortdurend vrede na.

1 Pe 3:8-12

Wilt u met ons kennismaken? U bent altijd welkom bij een van de vele activiteiten in de gemeente

Of maak een afspraak.